Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | Hat125TH Vortex | |
|---|---|---|
| Značka: | Hatsan |
|
| Sklad: | Dodanie 7 - 10 dní | |
Model 125 TH Vortex - zalamovacia vzduchovka so vzduchovým piestom namiesto pružiny. Ergonomická polymerová pažba s otvorom pre palec a TRIOPAD System - 3 nástavce na predĺženie pažby pre nastavenie individuálneho úchopu. Vzduchovka je vybavená dvojitou weaver lištou s rybinou 3/8" (11mm) i 5/8" (19mm) vhodnou pre kolimátor i puškohľad. 2-stupňová plne nastaviteľná spúšť Quattro Trigger z vyšších modelových rád, s nastaviteľným odporom i dĺžkou chodu. SAS - systém tlmenia nárazov výrazne znižuje vibrácie. Pohodlné mierenie, výborne sa drží.
VORTEX: vďaka vzduchovému piestu Vortex môže zbraň zostať napnutá po dlhý čas, bez rizika oslabenia pružiny a poškodenia zbrane. Energia jednotlivých po sebe idúcich výstrelov je viac vyrovnaná a počas životnosti zbrane neklesá. Pri výstrele sa eliminuje väčšina vibrácií čím sa významne predlžuje životnosť zbrane.
| Farba | čierna |
|---|---|
| Kaliber | diabolky 4.5 mm |
| Prevedenie | jednorazové, bez puškohľadu |
| Hlaveň | zalamovacia |
| Zdroj energie | VORTEX (vzduchový piest) |
| Energia | do 15 J |
| Dĺžka hlavne | 450 mm |
| Celková dĺžka | 1205 mm |
| Cieľník | zelené svetlovodné vlákno Truglo |
| Muška | červené svetlovodné vlákno Truglo |
| Dvojitá picatinny lišta | 11/19 mm |
| Spúšť | quattro trigger |
| Hmotnosť | 4.1 kg |
| doprava | nadrozmer |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |