Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | HatS.Edge635 | |
|---|---|---|
| Značka: | Hatsan |
|
| Sklad: | Dodanie 7 - 10 dní | |
Striker Edge - zalamovacia vzduchovka s čiernou plastovou pažbou a lícnicou na oboch stranách. Nastaviteľný odpor i dĺžka chodu spúšte. Montážne drážky 11 mm. Svetlovodivé mieridlá Truglo. Poistka spúšte.
| Farba | čierna |
|---|---|
| Kaliber | diabolky 6.35mm |
| Prevedenie | jednorazové, bez puškohľadu |
| Hlaveň | zalamovacia |
| Zdroj energie | pružinové |
| Energia | do 15 J |
| Dĺžka hlavne | 420 mm |
| Celková dĺžka | 1100 mm |
| Cieľník | zelené svetlovodné vlákno Truglo 0,9 mm |
| Muška | červené svetlovodné vlákno Truglo 1,5 mm |
| Montážne drážky | 11 mm |
| Hmotnosť | 3.0 kg |
| doprava | nadrozmer |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |