Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 33775 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
Ľahký, kompaktný, opakovane použiteľný
Výsuvné bočné steny
S odnímateľným čelným sklom
Použiteľné s pevnými alebo gélovými palivami
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
|---|---|
| Rozmery v zloženom stave | cca 11,5 x 7 x 2,5 cm |
| Rozmer v palivovej priehradke | cca 7 x 3,5 x 2 cm |
| Hmotnosť | cca 125 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |