Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 44543 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Čepeľ s textúrou čiastočného úderu kladivom
a hladký okraj
- Rukoväť omotaná koženým remienkom
- Ergonomicky tvarované s textúrou úderu kladivom
- Šité kožené puzdro s pútkom na opasok
| Farba | čierna/hnedá |
|---|---|
| Celková dĺžka | cca 15,5 cm |
| Dĺžka čepele | cca 6 cm |
| Hmotnosť noža | cca 80 g |
| Hmotnosť s puzdrom | cca 130 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |