Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27149B | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Odolný voči striekajúcej vode
-Kryt s gumovým tesnením,
- Zapínanie na sponu a sklopná rukoväť
- Prídavná rukoväť na prenášanie pod sponou
| Vonkajšie rozmery | 30,5 x 15,4 x 34 cm |
|---|---|
| Vnútorne rozmery | 28 x 14,5 x 32 cm |
| Hmotnosť | 3,4 kg |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |