Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 115-XH-3/PK | |
|---|---|---|
| Značka: | Mikov |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Vreckový zatvárací nôž s poistkou a ergonomickou rukoväťou.
Vybavenie:
| Farba | oranžová |
|---|---|
| Materiál rukoväte | plast |
| Celková dĺžka | 19,5 cm |
| Dĺžka čepele | 9 cm |
| Šírka čepele | 1,5 cm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |