Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 3283 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Pištol Ruger EC9s je tenká, ľahká a kompaktná pištol pre osobnú ochranu kal. 9mm Luger, len o niečo väčšia ako populárny a neuveriteľne kompaktný Ruger LCP. Ľahké a ostré stlačenie spúšte pre rýchlejšiu a presnejšiu streľbu. Pevné mieridlá sú súčasťou záveru. Manuálna poistka a integrovaná poistka spúšte pre vyššiu bezpečnosť. Súčasťou balenia je aj malé (nezväčšené) dno zásobníka.
PARAMETRE:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Striker Fired |
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 7 |
| Dĺžka hlavne | 79 mm |
| Šírka | 23 mm |
| Výška | 114 mm |
| Celková dĺžka | 152 mm |
| Stúpanie vývrtu hlavne | 1:10" RH |
| Hmotnosť | 488 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |