Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 3701 | |
|---|---|---|
| Značka: | Ruger |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Super ľahký a super kompaktný Ruger LCP® je navrhnutý tak, aby sa zmestil do kapsy či kabelky no zároveň poskytoval dostatok výkonu. Textúrovaný rám rukoväte poskytuje bezpečné a pohodlné uchopenie. Pevné predné a zadné mieridlá sú neoddeliteľnou súčasťou záveru, zatiaľ čo kladivo je zapustené v závere. Súčasťou balenia je zväčšené dno zásobníka pre lepšie držanie pištole. Naskladníme koncom apríla 2026
PARAMETRE:
| Kaliber | .380 Auto |
|---|---|
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 6 |
| Dĺžka hlavne | 70 mm |
| Šírka | 21mm |
| Výška | 91 mm |
| Celková dĺžka | 131 mm |
| Hmotnosť | 272 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |