Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 99630 | |
|---|---|---|
| Značka: | Springfield Armory |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Predstavujeme Springfield Armory® x Aimpoint® COA® – spojenie precíznosti a dôvery, na ktoré sa môžete spoľahnúť v každej situácii. Vybrané zbrane prichádzajú už z výroby vybavené rozhraním A-CUT™ doplnené o špičkový uzavretý kolimátor Aimpoint COA s dokonale ostrým bodom s veľkosťou 3,5 MOA. Ten vám poskytne istotu pri každom výstrele, zatiaľ čo výdrž batérie presahujúca päť rokov znamená, že vás nesklame ani v tých najnáročnejších momentoch. To všetko v elegantnom, kompaktnom a ľahkom prevedení, ktoré je stvorené pre skryté nosenie. Rozhranie A-CUT® je premyslené do posledného detailu a integruje sa priamo do záveru Echelonu pomocou celodĺžkovej rybiny a pevnému ukotveniu predným hákom a zadným klinom. Tento sofistikovaný uzamykací mechanizmus rozkladá bočné sily priamo do rybiny, čím výrazne odľahčuje skrutky aj samotné montážne rozhranie. Výsledkom je mimoriadna odolnosť a istota, že vaše nastrelenie zostane stabilné aj v tých najnáročnejších podmienkach. Extrémne nízky profil montáže navyše umožňuje prirodzené zameranie vďaka čomu reagujete rýchlo, intuitívne a s maximálnou presnosťou. Mechanické mieridlá sú navrhnuté tak aby zasahovali do zorného poľa kolimátora len minimálne, no v prípade potreby boli plnohodnotne použiteľné. Kolimátor Aimpoint COA je plne uzavretý a odoláva dažďu, snehu, prachu a ponoreniu do hĺbky až 25 metrov. Rýchloprístupný priestor pre batériu vám umožní jej výmenu bez toho, aby ste museli vybrať kolimátor. Stvorené pre profesionálov v armáde a polícii ako aj pre športových strelcov, ktorí vyžadujú maximum.
PARAMETRE:
Viac na: www.springfield-armory.com/echelon-series-handguns/echelon-handguns/echelon-4-0fc-9mm-handgun-coa
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | Striker Fired |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 17/20 nábojov |
| Mieridlá | Tríciová muška s luminiscenčným krúžkom + U-Notch |
| Dĺžka hlavne | 102 mm |
| Celková dĺžka | 184 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hmotnosť | 680 g (so 17 ranovým zásobníkom) |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |