Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27166 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Nárazuvzdorný plast
- Veko s gumovým tesnením
- 2 Zaskakovacie zámky
- 1 Zaisťovacie očko
- 2 Malé bočné rukoväte
- Ľahká penová vložka
- Nosný popruh so zátkou na šnúrku
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Vonkajšie rozmery | cca 20 x 11,5 x 8,5 cm |
| Vnútorne rozmery | 15,5 x 8,5 x 6,5 cm |
| Hmotnosť | cca 320 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |