Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | BR005D | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
Paracord od značky BSH ADVENTURE je dokonalou kombináciou najvyššej kvality a výnimočnej odolnosti .
Je dlhý 30 metrov a po rozrezaní môžu vnútorné jadrá vytvoriť až 180 metrov šnúry.
Spoľahlivý kus vybavenia pre akúkoľvek expedíciu, prežitie alebo outdoorovú aktivitu .
Bude tiež perfektne fungovať pri stavbe prístrešku, vykonávaní rôznych opráv a iných outdoorových aktivitách .
Paracord ponúka extrémnu nosnosť až 180 kg (400 lb) .
Moderný systém opletenia vnútorných, veľmi odolných jadier zaručuje jeho spoľahlivosť aj v tých najkritickejších podmienkach .
Vyrobený z najkvalitnejšieho nylonového paracordu, je plne odolný voči poveternostným podmienkam, UV žiareniu, plesniam a hrdzi.
Rýchlo schne, ľahko sa viaže a rýchlo sa rozmotáva.
Paracord BSH Adventure je ľahký a nezaberá veľa miesta , vďaka čomu je ideálnym spoločníkom na výlety, kde je priestor v batohu obmedzený.
Vynikajúci kus vybavenia nielen na cesty, ale aj do garáže, dielne, úložného priestoru v aute alebo jednoducho do domácich spotrebičov.
Technické údaje:
| Farba | maskáč |
|---|---|
| Dĺžka | 30 m / 100 stôp |
| Materiál | nylonový paracord |
| Sila | 180 kg |
| Hmotnosť | 150g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |