Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N420 | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
Klasické vrhacie nože N-420 budú perfektné na tréning začiatočníkov aj pokročilých používateľov.
Šípky sú skvelé na precvičovanie presnosti, koordinácie ruka-oko a odhadu vzdialenosti.
Klasický, dobre profilovaný tvar je ideálny na nácvik dobrej techniky hodu.
Každý vrhací nôž má pevnú konštrukciu s plným tangom , čo znamená, že je vyrobený z jedného pevného kusu.
Šípky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 420 .
Materiál je odolný voči poškodeniu , čo je obzvlášť dôležité pri vrhacích nožoch.
Čepeľ má profil dýkového typu s obojstrannou čepeľou.
Rukoväť je prelamovaná, aby sa odľahčila a posunulo ťažisko, aby bol nôž čo najvyváženejší .
Vylepšená aerodynamika zaručuje presnejšie hody.
Sada vrhacích nožov sa dodáva s praktickým puzdrom , ktoré sa dá pripevniť na opasok.
Technické údaje:
| Typ noža | s pevnou čepeľou |
|---|---|
| Profil čepele | dýka |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 225 mm |
| Dĺžka čepele | 100 mm |
| Dĺžka rukoväte | 125 mm |
| Šírka čepele | 26 mm |
| Hrúbka čepele | 3 mm |
| Hmotnosť | 82 g |
| Hmotnosť súpravy | 272g |
| Materiál čepele | nehrdzavejúca oceľ 420 |
| Materiál rukoväte | nehrdzavejúca oceľ |
| Poťah | áno, Cordura |
| Konštrukcia | full tang |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |