Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N410B | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
Mimoriadne elegantné a praktické vrhacie nože , ktoré sú ideálne na tréning pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov.
Šípky sú dokonale vyvážené , vďaka čomu je cvičenie s nimi skutočným potešením.
Každý vrhací nôž má konštrukciu s plným uhlom , vďaka čomu je mimoriadne odolný voči poškodeniu alebo zlomeniu.
Čepeľ v tvare dýky je vďaka obojstrannej čepeli ideálna na nácvik hodov.
Celá jednotka je vyrobená z vysoko kvalitnej, pevnej nehrdzavejúcej ocele 420, ktorá je navyše pokrytá čiernou ochrannou vrstvou s antikoróznymi a antireflexnými vlastnosťami.
Malá rukoväť s červeným opletením perfektne padne do ruky , umožňuje presné hody a zároveň zabraňuje akémukoľvek skĺznutiu.
Červený vrkoč sa ľahko nájde po neúspešnom hode.
Sada obsahuje tri nože a čierne puzdro z Cordury, ktoré sa dá pripevniť na opasok.
Tréning s vrhacími nožmi N-410B je skvelým cvičením presnosti, techniky hádzania, odhadu vzdialenosti a predovšetkým koordinácie oko-ruka .
Technické údaje:
BSH ADVENTURE je miestom, kde sa dobrodružstvo začína... Predtým nedosiahnuteľná kvalita za dostupné ceny. Značka je známa výrobou predovšetkým nožov (taktických, poľovníckych, záchranárskych atď.), ale aj cestovných a sebaobranných doplnkov. Výberom BSH si vyberáte vynikajúci dizajn, solídne spracovanie a spoľahlivý výkon. Každý produkt bude nenahraditeľnou súčasťou vášho vybavenia!
| Typ noža | s pevnou čepeľou |
|---|---|
| Profil čepele | dýka |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 170 mm |
| Dĺžka čepele | 100 mm |
| Dĺžka rukoväte | 70 mm |
| Šírka čepele | 23 mm |
| Hrúbka čepele | 2 mm |
| Hmotnosť | 40 g |
| Hmotnosť súpravy | 142 g |
| Materiál čepele | nehrdzavejúca oceľ 420 |
| Materiál rukoväte | oceľ + opletenie |
| Poťah | áno, Cordura |
| Konštrukcia | full tang |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |