Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | N430 | |
|---|---|---|
| Značka: | BSH ADVENTURE |
|
| Sklad: | skladom | |
Sada robustných vrhacích nožov , ktoré sú ideálne na cvičenie.
Tréning šípok rozvíja a zlepšuje techniku hádzania, koordináciu ruka-oko a odhad vzdialenosti .
Budú perfektné pre pokročilých používateľov, ktorí už majú skúsenosti s bojom, ako aj pre začiatočníkov, ktorí robia prvé kroky v hádzaní nožov.
Šípky sú dokonale vyvážené a dodatočná prelamovaná štruktúra znižuje hmotnosť a zlepšuje aerodynamiku.
Nože majú upravený, zaoblenejší profil čepele v tvare dýky .
Sú vyrobené z jedného monolitu z nehrdzavejúcej ocele typu 440 .
Kombinácia tohto materiálu s konštrukciou Full Tang zvyšuje odolnosť a životnosť nožov.
Sada obsahuje čierny kryt z Cordury , ktorý sa dá pripevniť na opasok.
Technické údaje:
BSH ADVENTURE je miestom, kde sa dobrodružstvo začína... Predtým nedosiahnuteľná kvalita za dostupné ceny. Značka je známa výrobou predovšetkým nožov (taktických, poľovníckych, záchranárskych atď.), ale aj cestovných a sebaobranných doplnkov. Výberom BSH si vyberáte vynikajúci dizajn, solídne spracovanie a spoľahlivý výkon. Každý produkt bude nenahraditeľnou súčasťou vášho vybavenia!
| Typ noža | s pevnou čepeľou |
|---|---|
| Profil čepele | dýka |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 190 mm |
| Dĺžka čepele | 105 mm |
| Dĺžka rukoväte | 85 mm |
| Šírka čepele | 30 mm |
| Hrúbka čepele | 2,8 mm |
| Hmotnosť | 58 g |
| Hmotnosť súpravy | 204 g |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ 440 |
| Poťah | áno, Cordura |
| Konštrukcia | full tang |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |