Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 4223E5 | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
| Farba | čierna s pirátskym dizajnom |
|---|---|
| Spoje | znitované |
| Materiál | nerezová oceľ |
| Rozmer v zloženom stave | 15 cm |
| Dĺžka čepele | 11 cm |
| Hrúbka čepele | 0,3 cm |
| Hmotnosť | 196 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |