Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 07-HS-601 | |
|---|---|---|
| Značka: | Caknoris.sk |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ 420J2 |
| Materiál rukoväte | oceľ + plast (vystužený nylon) |
| Profil čepele | bod pádu |
| Typ čepele | hladká |
| Celková dĺžka | 30,1 cm |
| Dĺžka čepele | 19,7 cm |
| Dĺžka rukoväte | 10,4 cm |
| Šírka čepele | 4,3 cm |
| Hrúbka čepele | 3,8 mm |
| Konštrukcia | full tang |
| Doplnkové prvky | paracord line |
| Hmotnosť | 262 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |