Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 45290 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
| Materiál | Rukoväť - Brezové drevo, Puzdro - nitované PVC |
|---|---|
| Celková dĺžka | 28 cm |
| Dĺžka čepele | cca 16 cm |
| Hmotnosť noža | cca 80 g |
| Hmotnosť s puzdrom | 125 g |
| Farba | Svetlé drevo |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |