Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 33691B | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
| Farba | strieborná |
|---|---|
| Materiál | 100% nehrdzavejúca oceľ |
| Hmotnosť | cca 2500 g |
| Rozmery v zloženom stave | cca 27x20x4,5 cm |
| Rozmery v rozloženom stave | cca 27x20x20 cm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |