Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | P4714 | |
|---|---|---|
| Značka: | EMOS |
|
| Sklad: | skladom | |
Svietidlo EMOS COB LED je praktický a spoľahlivý osvetľovací produkt využívajúci technológiu COB (Chip on Board), ktorá poskytuje vysokú účinnosť a intenzitu svetla. COB LED diódy zaručujú rovnomerné a jasné osvetlenie s minimálnymi tmavými bodmi, čo je ideálne na prácu v interiéri aj exteriéri. EMOS COB LED svietidlá sú navyše odolné, často vodotesné (s rôznymi stupňami krytia IP) a vynikajú dlhšou životnosťou aj úsporou energie v porovnaní s tradičnými žiarovkami. Sú obľúbené najmä pre osvetlenie dielní, garáží, stavenísk alebo záhrad.
| napájanie | Li-pol |
|---|---|
| maximálny svetelný tok | 750 lm |
| maximálny dosvit | 40 m |
| batérie súčasťou balenia | áno |
| typ batérie | 500 mAh/3,7 V |
| nabíjací | áno |
| fokus | nie |
| vodeodolná | áno (IP44) |
| materiál | ABS plast + hliník |
| doba svietenia | 45 min – 2 h |
| doba svietenia detail | MAX – 45 min, COB LED (CW) 100 % – 1 h, COB LED (CW) 50 % – 1,5 h, COB LED (WW) 100 % – 1,5 h, COB LED (WW) 50 % – 2 h |
| doba nabíjania | 1 h |
| nárazuvzdornosť | áno |
| farba | strieborná, čierna |
| svetelný tok | MAX – 750 lm, COB LED (CW) 100 % – 500 lm, COB LED (CW) 50 % – 180 lm, COB LED (WW) 100 % – 420 lm, COB LED (WW) 50 % – 150 lm |
| zdroj svetla | COB LED |
| dosvit | MAX – 40 m, COB LED (CW) 100 % – 35 m, COB LED (CW) 50 % – 20 m, COB LED (WW) 100 % – 30 m, COB LED (WW) 50 % – 20 m |
| počet režimov svietenia | 7 |
| typ napájacieho konektoru | USB C |
| LED indikácia stavu akumulátora | áno |
| režimy | MAX, COB LED (CW) 100 %, COB LED (CW) 50 %, COB LED (WW) 100 %, COB LED (WW) 50 %, červené svetlo, červené blikanie |
| LED indikácia nabíjania | áno |
| príslušenstvo | USB-C kábel |
| špeciálna funkcia | funkcia ochrany batérie, funkcia Light BOOST, funkcia rýchleho vypnutia |
| vybavenie | klip, 1× magnet, otočný stojan, otvárač na fľaše |
| hmotnosť | 37 g |
| rozmer | 61 × 45 × 21 mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |