Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | J92GQ9LTTM | |
|---|---|---|
| Značka: | Beretta USA |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Beretta 92G Elite LTT Centurion je postavená v spolupráci s Ernestom Langdonom z Langdon Tactical a vyznačuje sa špeciálnym záverom v štýle Vertec/M9A3 s bicím kohútom a rámom v štýle M9A1.
Muška so svetlovodivým vláknom. Cieľnik v tvare "U" so zúbkovaním zabraňujúcim oslneniu.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | SA/DA |
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Kapacita zásobníku | 18 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 108 mm |
| Celková dĺžka | 197 mm |
| Šírka | 38 mm |
| Výška | 137 mm |
| Dĺžka zámernej | 155 mm |
| Hmotnosť | 896 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |