Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | WE-BG3530-MCBK | |
|---|---|---|
| Značka: | WE Airsoft |
|
| Sklad: | skladom | |
Taktická batoh je vyrobená z polyesteru 1000D, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou a trvácnosťou.
Batoh má úhľadný, malý systém MOLLE umiestnený na oboch stranách a spodná strana umožňuje pripevnenie drobných predmetov na rôzne povrchy.
Batoh má dve priehradky: hlavnú priehradku a vonkajšiu vrecko. Oba sú oddelené od YKK zipsov a zároveň sú to zipsy, ktoré sa dajú jednoducho pripevniť na spodok tašky. Máme dva popruhy s prakami - umožňujeme vám stiahnuť batoh alebo pripevniť ďalšie vybavenie. Tieto informácie sú potrebné na organizáciu školenia na tento účel.
Batoh má 3 suché zipsové panely, jeden na spodnej strane a dva na vrchnej strane. Umožňuje prispôsobiť si batoh a jeho individuálne potreby vložiek.
K dispozícii máme dva bočné zipsy. Uľahčujú prístup k obsahu batohu, aj keď je na chrbte operátora.
Toto je prvý krok v procese získavania vedomostí, aby sa dali kúpiť na základe, ktorý je potrebný na dne.
Vnútorný priestor umožňuje ustnenie 2-litrového hydratačného vaku av hornej časti batohu sú otvory pre kĺbové vedenie hadice.
Taktický batoh špeciálne navrhnutý s vestami v systéme MOLLE. Perfektná kombinácia, ktorá je vhodná na použitie v lese, streľbe, turistike a inom aktívnom dýchaní.
Pokyny pre bezpečnosť a používanie
| Hmotnosť | 800 g |
|---|---|
| Materiál | 1000D polyester |
| Farba | MB |
| Dĺžka | 285 mm |
| Výška | 340mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |