Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | B03214 | |
|---|---|---|
| Značka: | GP Batteries |
|
| Sklad: | skladom | |
Parametre
| Značka | GP |
|---|---|
| Všeobecné číslo | B03214 |
| Produktové číslo | 1013224000 |
| EAN | 4891199203923 |
| veľkosť batérie | AA |
|---|---|
| chemické zloženie | alkalické |
| kategória/rada | Ultra Plus Alkaline |
| možnosť nabíjania | nie |
| kapacita | neuvádza sa |
|---|---|
| napätie | 1,5 V |
| typové označenie | LR6 (tužka, AA) |
| prevádzková teplota | -20 °C až +54 °C |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| hmotnosť | 24 g |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| značka | GP |
| rozmer | 14,5 × 50,5 mm |
Cena za 1ks !
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |