Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 500.167 | |
|---|---|---|
| Značka: | Chiappa Firearms |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Chiappa PAK-9 PISTOL (BLUED) 9MM/6.3"BBL - samonabíjacia pištoľ so vzhľadom a štýlom ovládadacích prvkov ako u AK-47, len s použitím ľahšej a dostupnejšej munície 9mm Luger (9x19). Výškovo a stranovo nastaviteľná muška. Pevný cieľnik namontovaný na Picatinny lište.
V balení dva zásobníky (Beretta) a popruh. Možnosť dokúpiť adaptér na zásobníky Glock (970.467).
PARAMETRE:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | nie |
| Dĺžka hlavne | 160 mm |
| Celková dĺžka | 362 mm |
| Výška | 192 mm |
| Kapacita zásobníku | 10 |
| Materiál | čiernená oceľ |
| Hmotnosť | 2,7 kg |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |