Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27031 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Čepeľ s pílovými zubami na jednej strane a nášľapnou hranou
- Skladateľná s otočným zámkom
- Transportná taška s pútkom na opasok
| Veľkosť čepele | 21,5 x 15,5 cm |
|---|---|
| Celková dĺžka | 60 cm |
| Veľkosť balenia | 24 x 16 x 6 cm |
| Hmotnosť s taškou | 1,08 kg |
| Farba | Čierna |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |