Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27034 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Extra kompaktný skladací rýľ
- Rukoväť a čepeľ vyrobené z robustnej ocele
- Použiteľná aj ako motyka
- Čepeľ so zúbkovaným ostrím na jednej strane a krokom
- Sklopné pomocou skrutkového zámku
- Prenosné puzdro s pútkom na opasok
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Veľkosť čepele | cca 15,5 x 11 cm |
| Celková dĺžka | cca 47 cm |
| Veľkosť balenia | cca 20 x 13 x 5 cm |
| Hmotnosť s puzdrom | cca 680 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |