Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27025 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Čepeľ s jednostranne brúseným ostrím a krokom
- Nylonové puzdro s pútkom na opasok
| Farba | Zelená/Oliva |
|---|---|
| Veľkosť čepele | cca 19,5 x 15 cm |
| Celková dĺžka | 57 cm |
| Hmotnosť s puzdrom | cca 840 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |