Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 27090 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Rýchle a jednoduché zostavenie
- Všetky komponenty je možné uložiť do rukovätí
- Extra tvrdený pílový kotúč
| Farba | čierna |
|---|---|
| Pílový kotúč | cca 32 cm |
| Rozmer | cca 41 x 19 cm |
| Veľkosť balenia | cca 41 x 2,5 cm |
| Hmotnosť | cca 320 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |