Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | B15212 | |
|---|---|---|
| Značka: | GP Batteries |
|
| Sklad: | skladom | |
Ideálne pre použitie v extrémnych teplotách od -30° C do +60 °C. O tretinu ľahšia a 7× výkonnejšia ako bežné alkalické batérie. Využíva moderné technológie pre maximálnu bezpečnosť batérie (obsahuje poistku proti skratu a prepólovaniu).
Najlepšia voľba pre profesionálov - nadobudnutie až 800 fotografií. Vhodná pre digitálne fotoaparáty a blesky, elektronické hračky, zdravotnícke pomôcky a prístroje, hobby modely, prehrávače MP3, PDA a príručné GPS.
Extrémne dlhá skladovateľnosť až 10 rokov.
| Značka | GP |
|---|---|
| Všeobecné číslo | B15212 |
| Produktové číslo | 1022000711 |
| EAN | 4891199130755 |
| veľkosť batérie | AA |
|---|---|
| chemické zloženie | líthiové |
| kategória/rada | Lithium |
| možnosť nabíjania | nie |
| kapacita | neuvádza sa |
|---|---|
| napätie | 1,5 V |
| typové označenie | FR6 (tužka, AA) |
| prevádzková teplota | -40 °C až +60 °C |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| hmotnosť | 14,5 g |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| značka | GP |
| rozmer | 14,5 × 50,5 mm |
| predajný obal | 2 ks, blister |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |