Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 33273B | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | skladom | |
- Klasický, zakrivený tvar
- Bez zápachu a chuti
- Skrutkovací uzáver s kĺbovou fixáciou
| Rozmer | cca 9,5 x 11,5 x 2,5 cm |
|---|---|
| Hmotnosť | cca 130 g |
| Materiál | 100% Nehrdzavejúca oceľ |
| Farba | Matný chróm |
| Kapacita | cca 170 ml |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |