Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 33715 | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Nerezový sporák s mosadzným ventilom
- Skladací ovládač
- Vhodné pre kartuše so skrutkovacím ventilom a prepravnou taškou
| Výkon | 3000 W |
|---|---|
| Rozmery v rozloženom stave | cca 17 x 17 x 10 cm |
| Rozmery v zloženom stave | cca 12 x 10 cm |
| Hmotnosť | cca 220 g |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |