Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | B2218V | |
|---|---|---|
| Značka: | GP Batteries |
|
| Sklad: | skladom | |
Nová generácia baterií ReCyko, ktorá zahŕňa širokú škálu produktov pre bežné aj profesionálne použitie, prináša totiž ešte lepšiu výkonnosť a je šetrná k životnému prostrediu.
Nabíjacie batérie GP ReCyko Pro sú vybavené technológiou EnergyLock, ktorá minimalizuje samovoľné vybíjanie, ktoré je u štandardných batérií úplne bežné. Tzv. LSD efekt (Low-Self-Discharge) zaistí, že sú batérie pripravené kokamžitému použitiu aj v prípade, keď od ich výroby uplynie dlhá doba. Pri skladovaní batérií ReCyko Pro pri izbovej teplote si udrží aj po piatich rokoch až 70 % energie a pri opätovnom nabití rýchlo dosiahnete jej plnú kapacitu.
Životnosť nabíjacích batérií je vždy limitovaná určitým počtom nabíjacích cyklov. Batérie ReCyko Pro sú však prispôsobené náročným požiadavkám používateľov tak, aby ste sa na ne mohli vždy plne spoľahnúť. Dokonca aj po viac ako 1500 vybitiach a nabitiach si stále uchovávajú svoju pôvodnú kapacitu. To ich predurčuje pre časté používanie po mnoho rokov.
Okrem toho, že sú batérie ReCyko plne spoľahlivé a vydržia viac ako 1000 cyklov nabitia a vybitia bez toho, aby to akokoľvek ovplyvnilo ich kapacitu, vás poteší aj minimálna ekologická záťaž. Batérie GP ReCyko sú totiž vyrobené tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. Pri výrobe sú využívané už recyklované zdroje. Recyklovateľná je aj väčšina materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené. Spoločnosť GP navyše myslela aj na ekologické papierové balenie. Batérie GP sú tak skvelým produktom pre všetkých, ktorým na prírode záleží.
| Emos ID | B2218V |
|---|---|
| Hmotnosť | 0.098 kg |
| chemické zloženie | NiMH |
| Hmotnosť | 14 g |
| kapacita | 800 mAh |
| kategória/rada | ReCyko Pro |
| max. skladovateľnosť | neuvádza sa |
| možnosť nabíjania | áno |
| napätie | 1,2 V |
| počet nabíjacích cyklov | viac ako 1 500 |
| predajný obal | 6 ks, papierová krabička |
| prevádzková teplota | -20 °C až +50 °C |
| rozmer | 10,5 × 44,5 mm |
| typové označenie | HR03 (mikrotužka, AAA) |
| veľkosť batérie | AAA |
| značka | GP |
Cena za 1ks !
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |