Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
Alkalická batéria GP Ultra je vysokokapacitná batéria určená pre zariadenia s vyšším odberom energie, ako sú diaľkové ovládače, hračky, alebo elektronické zariadenia. Poskytuje dlhú výdrž, spoľahlivý výkon a je ideálna na bežné domáce použitie.
| veľkosť batérie | AAA |
|---|---|
| chemické zloženie | alkalické |
| kategória/rada | Ultra Alkaline |
| možnosť nabíjania | nie |
| kapacita | neuvádza sa |
|---|---|
| napätie | 1,5 V |
| typové označenie | LR6 (tužka, AAA) |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| hmotnosť | 11,5 g |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |