Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | JS92M9A4GM | |
|---|---|---|
| Značka: | Beretta USA |
|
| Sklad: | Na dotaz | |
Pištoľ Beretta M9A4 predstavuje vrchol série M9. Dĺžka hlavne 130 mm (5.1in). Nové moderné funkcie, vylepšený Xtreme Trigger System s krátkym resetom a povrchom DLC (Diamond-Like Carbon). Tríciová muška i cieľnik s bielym krúžkom. Príprava na kolimátor.
Agresívne textúrovanie rukoväte v štýle 92X. 18-ranný zásobník (spätne kompatibilný s rodinou M9). Hyperodolná povrchová úprava CERAKOTE FDE chráni zbraň pred poveternostnými vplyvmi.
PARAMETRE:
OBSAH BALENIA:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | SA/DA |
| Prevedenie | S prípravou na kolimátor, S manuálnou poistkou |
| Závit | 1/2-28 UNEF |
| Kapacita zásobníku | 18 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 130 mm |
| Celková dĺžka | 221 mm |
| Šírka | 38 mm |
| Výška | 137 mm |
| Dĺžka zámernej | 162 mm |
| Hmotnosť | 944 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |