Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | J92F560M | |
|---|---|---|
| Značka: | Beretta USA |
|
| Sklad: | Na dotaz | |
Beretta 92FS Brigadier je navrhnutá ako verzia štandardnej bojovej pištole 92FS (M9) s nízkym spätným rázom a vysokou odolnosťou.
Zosílený záver s ťažkým profilom zvyšuje odolnosť a minimalizuje spätný ráz. Rukoväť Hogue z mäkkej gumy výrazne absorbuje hybnosť pištole pri výstrele a zlepšuje ovladatelnosť pri streľbe. Manuálna poistka na zadnej strane záveru slúži ako Decocker.
Rybinové predné a zadné mieridlá, sú jednoducho vymeniteľné. Bez ohľadu na skvelú povesť, test hodnoty taktickej pištole je na strelnici. Rodina 92 neustále prekračuje požiadavky americkej armády a absolútne presné tolerancie udržujú výkon konzistentný výstrel po výstrele, čo dáva 92-ke mimoriadnu presnosť.
Dostupné v štandardnom alebo nerezovom prevedení. V balení sú 2ks zásobníkov. Vyrobené v Beretta USA Corp., Maryland, USA.
PARAMETRE:
| Kaliber | 9mm Luger (9x19) |
|---|---|
| Spúšť | SA/DA |
| Prevedenie | S manuálnou poistkou |
| Závit | nie |
| Kapacita zásobníku | 15 nábojov |
| Dĺžka hlavne | 125 mm |
| Celková dĺžka | 217 mm |
| Hmotnosť | 945 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |