Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 542019 | |
|---|---|---|
| Značka: | Asnes Nansen |
|
| Sklad: | skladom | |
Bežecké lyže s dreveným jadrom Asnes Nansen
Štýl behu backcountry je inšpirovaný Nórskom. Ak ste bežkár, ktorý si rád vychutnáva krásne scenérie českých a zahraničných hôr mimo bielej stopy, tento štýl je pre vás ten pravý. Backcountry bežky sú vhodné na bežecké lyžovanie v hlbokom snehu, na neupravené trate, na horské túry a na ostrú jazdu, napr. s vlekom saní. Majú stúpacie pásy, podobne ako Skialpy, ale majú voľnú pätu, pretože sú určené na rýchly pohyb v snehu, nielen na stúpanie. Je to dokonalá kombinácia bežeckého lyžovania a lyžovania v hlbokom snehu.
NANSEN BC NA ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE
VYBERTE SI SPRÁVNU DĹŽKU
Unisex tabuľka veľkostí
|
Výška |
Hmotnosť kg |
Dĺžka lyží |
|
155-165 cm |
55-65 kg |
175 cm |
|
160-175 cm |
60-70 kg |
180 cm |
|
170-175 cm |
65-75 kg |
185 cm |
|
175-180 cm |
70-80 kg |
190 cm |
|
180-185 cm |
75-85 kg |
195 cm |
|
185-190 cm |
80-90 kg |
200 cm |
|
190 cm a viac |
90+ kg |
205 cm |
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Pohlavie | Unisex |
|---|---|
| Vaša hmotnosť | 70 - 80 kg |
| Parametre | 76-56-66 |
| Dĺžka | 190 cm |
| Typ bežeckých lyží | Backcountry |
| Typ jadra | Drevené (Topoľ) |
| Typ trasy | Neupravená, Voľný terén |
| Konštrukcia | CAP |
| Viazanie | BC/75mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |