Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | Hat65 Vortex | |
|---|---|---|
| Značka: | Hatsan |
|
| Sklad: | Dodanie 7 - 10 dní | |
Hatsan 65 Vortex - zalamovacia vzduchovka s moderným dizajnom, ergonomickou pažbou z nádherného tureckého orecha a s výškovo nastaviteľnou lícnicou. 2-stupňová plne nastaviteľná spúšť Quattro Trigger z vyšších modelových rád, s nastaviteľným odporom i dĺžkou chodu. Mieridlá z optických vlákien TRU-GLO s kontrastnými farbami pre lepšie zacielenie i v zhoršených svetelných podmienkach. Plne zahalená presná drážkovaná oceľová hlaveň s integrovaný moderátorom zvuku pre zníženie hluku.
VORTEX: vďaka vzduchovému piestu Vortex môže zbraň zostať napnutá po dlhý čas, bez rizika oslabenia pružiny a poškodenia zbrane. Energia jednotlivých po sebe idúcich výstrelov je viac vyrovnaná a počas životnosti zbrane neklesá. Pri výstrele sa eliminuje väčšina vibrácií čím sa významne predlžuje životnosť zbrane.
| Kaliber | diabolky 4.5 mm |
|---|---|
| Prevedenie | jednorazové, bez puškohľadu |
| Hlaveň | Zalamovacia |
| Zdroj energie | VORTEX (vzduchový piest) |
| Energia | do 15 J |
| Dĺžka hlavne | 370 mm (14.5") |
| Celková dĺžka | 1185 mm |
| Cieľník | zelené svetlovodné vlákno Truglo |
| Muška | červené svetlovodné vlákno Truglo |
| Montážne drážky | 11 mm |
| Spúšť | quattro trigger |
| Hmotnosť | 3,0 kg |
| Farba | hnedá |
| doprava | nadrozmer |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |