Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 8594043790797 | |
|---|---|---|
| Značka: | Expres Menu |
|
| Sklad: | Skladom u dodávateľa 3 - 5 dní | |
Výdatná zeleninová polievka pripravená na cibuľovom základe, korenená majoránom a čiernym korením. Výraznú chuť dodávajú polievke lesné huby.
NÁŠ TIP! K tejto výdatnej polievke môžete prikusovať vaše obľúbené pečivo. Je vynikajúca na desiatu aj ľahký obed pre deti, vegetariánov i vegánov.
voda, zemiaky (8 %), zmes polievkovej zeleniny (mrkva, hrášok, karfiol, brokolica, kel, kaleráb), ryžová múka, kukuričná múka, repkový olej, cibuľa, sušené huby, cesnak, soľ kamenná, majorán, čierne korenie, rasca.
100g obsahuje
| Energetická hodnota kJ: | 168 |
|---|---|
| Energetická hodnota kcal: | 40 |
| Tuky: | 1,2 g |
| nasýtené mastné kyseliny: | 0,1 g |
| Sacharidy: | 7,0 g |
| z toho cukry: | 0,7 g |
| Bielkoviny: | 1,0 g |
| Vláknina: | 0,6 g |
| Soľ: | 0,8 g |
Produkty sú už uvarené a tepelne spracované. Ich príprava spočíva len v ohreve (samozrejme sa dajú jesť aj za studena). Nemusíte pridávať žiadnu vodu ani jedlo prevárať. Jedlo si tak pripravíte behom pár minút a môžete podávať.
Zohrievať môžete niekoľkými spôsobmi:
1. Vložte uzatvorené vrecúško do hrnca s horúcou vodou (alebo do rýchlovarnej kanvice), nechajte cca 10 min prehriať a po otvorení
servírujte priamo na tanier.

2. Vrecúško vyprázdnite priamo do hrnca (alebo na panvičku) a zohrievajte cca 5 min.

3. Preložte jedlo z vrecúška do vhodnej nádoby a zohrievajte cca 3 min v mikrovlnnej trúbe.

EXPRES MENU sú chutné jedlá bez výčitiek od rodiny Sogelových z Krkonôš, uvarené z kvalitných surovín. Pre každú príležitosť, s jednoduchou prípravou, ktorú zvládnu do piatich minút vďaka praktickému vrecúšku aj deti.
V našej kuchyni varíme viac než 100 druhov plnohodnotných jedál. Bez konzervantov, éčok, dochucovadiel, lepku a so zníženým obsahom soli.
Ušetrite hodinu denne pre seba alebo rodinu a získajte tak každoročne dvojtýždňovú dovolenku naviac. Rovnako ako našich 500 000 spokojených zákazníkov.
Hotovo, s chuťou do toho.

V našich jedlách nenájdete éčka, konzervanty, rýchlosoľ, umelé sladidlá, stabilizátory, farbivá ani inú chémiu. Kladieme dôraz na kvalitné suroviny od českých farmárov.

Stačí zohriať v hrnci, mikrovlnke či rýchlovarnej kanvici a počas 5 minút máte chutné jedlo na stole. Hotovo, s chuťou do toho. Či už ste doma, v práci alebo na cestách.

Vďaka našej patentovanej technológii CTP (kontinuálny tepelný proces) vydržia jedlá bez konzervantov, barvív a dochucovadiel pri izbovej teplote až 10 rokov.
CTP udržuje teplotu jedla nad 70 °C od začiatku varenia. Po uvarení sa jedlo ocitá v hermeticky uzavretom bariérovom vrecúšku. Potom prebehne sterilizácia šokovým zahriatím a následným schladením.

Celá ponuka EXPRES MENU je bezlepková. Na bezlepkové zahusťovanie sme si vytvorili vlastnú zmes kukuričnej a ryžovej múky. Múka je lepšie stráviteľná, menej kalorická, a výsledok je na nepoznanie od použitia múky pšeničnej.

Či už je reč o mäse, vajciach, zelenine alebo iných produktoch, vždy používame tie najlepšie suroviny od overených regionálnych dodávateľov. Ich výber nebol jednoduchý, avšak len tak môžeme garantovať kvalitu vlastných produktov.

Základom našich omáčok sú dlho tiahnuté vývary. Zeleninu restujeme na za studena lisovanom oleji a mäso pečieme v pare. Vďaka dlhej trvanlivosti môžeme jedlá variť sezónne, keď sú dané suroviny čerstvo nazbierané.

Dbáme na to, aby všetky jedlá obsahovali správny pomer nutričných hodnôt. Porcie sú poskladané tak, aby strava poskytovala optimálne množstvo živín potrebných pre zdravé fungovanie organizmu.

K príprave našich jedál používame štruktúrovanú vodu, ktorá nám umožňuje používať o 30 % menej soli a o 30 % menej korenia bez toho, aby sme tým ovplyvnili chuť.
| Hmotnosť | 600 g |
|---|---|
| Počet Porcií | 2 |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |