Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 053-391 | |
|---|---|---|
| Značka: | Hatsan |
|
| Sklad: | Dodanie 7 - 10 dní | |
Vzduchovka Optima od Hatsan AirTact PD 4,5 mm je ľahká pružinová vzduchovka s ergonomickou pažbou s otvorom pre palec. Verzia Vortex je navyše vybavená plynovou pružinou, ktorá je výrazne znížená a zlepšuje presnosť.
Vzduchové pušky Optima vyrábaná značka Hatsan s rovnakými parametrami a technologickými riešeniami.
Vzduchovky od tureckého výrobcu zbraní Hatsan sú už roky obľúbené u poľských strelcov vďaka funkciám, ktoré ponúkajú vo svojej cenovej kategórii. Značka Optima by Hatsan ponúka rovnaký pomer ceny a kvality, čo je priamy dôsledok riešení použitých vo výrobnom procese. Rozsiahle možnosti výrobcu mu umožňujú vyrábať každú súčiastku v jednej továrni, čo umožňuje vytvárať vzduchovky od základu pod dohľadom špecialistov Hatsan.
Hatsan AirTact PD - perfektné riešenie pre tých, ktorí hľadajú lacnú vzduchovku s plynovou pružinou
Puška je vybavená plynovou pružinou Vortex , ktorá je zodpovedná za plynulý chod, znížený spätný ráz a zníženú presnosť. Systém plynového piesta Vortex využíva pneumatický valec, ktorý namiesto oceľovej pružiny používa plynovú zmes.
Po troche spúšte stlačený plyn pohne piestom, ktorý reaguje na stlačenie vzduchu a vystrelenie diabolky. Vortex zaisťuje stabilnú úsťovú rýchlosť a vyššiu životnosť pneumatického systému v porovnaní so štandardným pružinovo-piestovým systémom. Najviditeľnejším efektom pre strelca je zníženie spätného nárazu a hmotnosti pušky, zníženie vibrácií a výstrelu zvuku a zníženie potrebného úsilia na napnutie hlavne. Vďaka týmto vlastnostiam sa puška vybavená pružinou Vortex vyznačuje plynulým a pohodlným chodom, nadpriemernou presnosťou a vysokou plynulosťou chodu.
Výhody systému Vortex Gas Piston:
Puška má 370 mm dlhú presnú závitovú hlavu Hatsan Arms s integrovaným tlmičom, ktorý výrazne znižuje zvuk výstrelu bez toho, aby to ohrozilo energiu alebo vyváženie pušky. Pružina sa napína klasickou metódou „zlomenia hlavne“, ktorá sa všeobecne považuje za najpohodlnejšiu a najpraktickejšiu. Bezpečnostný systém Anti-Bear-Trap zaisťuje nekontrolované uvoľnenie počas napínania, čím hrozí riziko poranenia rúk alebo tváre
Polymérová pažba s otvorom pre palec má pohodlnú pištoľovú rukoväť a opierku na palec, čo zvyšuje pohodlie a kontrolu. Symetrická pažba Monte Carlo s vysokou lícnicou umožňuje pohodlnú streľbu pre pravákov aj ľavákov. Predná časť pažby a rukoväte má esteticky príjemné drážky, ktoré zlepšujú vzduch úchop a dizajnovky. Vetraná gumená botka výrazne absorbuje energiu výstrelu a vytvára stabilnú základňu.
Mieridlá TruGlo z optických vlákien uľahčujú a zrýchľujú mierenie, najmä pri slabom alebo obmedzenom osvetlení. 11 mm lišta umožňuje zvolené montáže optického mieridla. Jednou z najväčších výhod je jej nízka hmotnosť 2,75 kg, vďaka čomu je vhodná aj pre najmladších streleckých nadšencov. Manuálna a automatická poistka chráni pred náhodnými výstrelmi.
Strela vystrelená z pušky dosiahne rýchlosť až 250 m/s .
| Kaliber | diabolky 4.5 mm |
|---|---|
| Hlaveň | drážkovaná |
| Zdroj energie | VORTEX (vzduchový piest) |
| Energia | 17 J |
| Dĺžka hlavne | 370 mm |
| Celková dĺžka | 1135 mm |
| Montážne drážky | 11 mm |
| Hmotnosť | 2750 g |
| Pažba | polymér |
| doprava | nadrozmer |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |