Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | Hat125 6,35 | |
|---|---|---|
| Značka: | Hatsan |
|
| Sklad: | Dodanie 7 - 10 dní | |
Model 125 - zalamovacia vzduchovka, kal. 6,35mm, plastová pažba s lícnicou, TRIOPAD System - 3 nástavce na predĺženie pažby, vzduchovka je vybavená dvojitou weaver lištou s rybinou 3/8" (11mm) i 5/8" (19mm) vhodnou pre kolimátor i puškohľad, energia do 15J, dĺžka zbrane 124cm. Spúšť Quattro Trigger, systém SAS, svetlovodivé mieridlá Truglo, poistka.
| Farba | čierna |
|---|---|
| Kaliber | diabolky 6.35mm |
| Prevedenie | jednorazové, bez puškohľadu |
| Hlaveň | zalamovacia |
| Zdroj energie | pružinové |
| TRIOPAD Systém | 3 nástavce na predĺženie pažby |
| Dvojitá weaver lišta s rybinou | 3/8" (11mm) i 5/8" (19mm) |
| Energia | do 15 J |
| Celková dĺžka | 124 cm |
| Spúšť | quattro trigger |
| Cieľník | svetlovodivé mieridlá Truglo |
| doprava | nadrozmer |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |