Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
V suchých a chladných zimných dňoch je páperová vesta najrýchlejším spôsobom, ako pridať vrstvu pohodlia. Naša Hybridná páperová vesta Sarner kombinuje prirodzené teplo a bodymapping v prepracovanom, štýlovom dizajnovom balení s ultraľahkou odolnou konštrukciou.
Výhody
Odporúčané použitie
Vlastnosti
| EU veľkosť | 44/XS | 46/S | 48/M | 50/L | 52/XL | 54/2XL | 56/3XL | 58/4XL | 60/5XL |
| USA veľkosť | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL |
| Celková výška (cm) | 170-173 | 173-176 | 176-179 | 179-182 | 182-185 | 185-188 | 189-192 | 193-196 | 197-200 |
| Hrudník (cm) | 88-91 | 86-92 | 92-98 | 98-104 | 104-110 | 110-116 | 117-125 | 126-136 | 136-146 |
| Pás (cm) | 76-79 | 74-80 | 80-86 | 86-92 | 92-98 | 98-104 | 105-113 | 114-124 | 124-134 |
| Boky (cm) | 92-95 | 90-96 | 96-102 | 102-108 | 108-114 | 114-120 | 121-129 | 130-140 | 140-150 |
| Farba | black out/čierna |
|---|---|
| Určenie | Pánska |
| Hmotnosť | 275g (50/L) |
| Fit | athletic fit |
| Hlavný materiál | NYLON WOVEN RIPSTOP 15D PFC FREE 40 g/sqm (100%PA) |
| Materiál | VLNENÝ Úplet SARNER 2L 401g/m2 |
| Podšívka | NYLON tkaný RIPSTOP 15D PFC ZDARMA 40 g/m2 (100 % PA) |
| Izolácia | BIELA KAČICA PÁRE 90/10 750 cuin RDS |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |