Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 2.1040 | |
|---|---|---|
| Značka: | Umarex |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Tento kompaktný monokulárny ďalekohľad oslovuje nadšencov prírody a streľby, ktorí radi cestujú naľahko a bez kompromisov v kvalite obrazu či zväčšenia. S hmotnosťou len 625 g je vhodný ako cestovný ďalekohľad na rýchle pozorovanie, alebo vďaka priloženému statívu (závit 1") aj stacionárne, v poľovnom revíri alebo na strelnici. 60 mm objektív dosahuje optimálne výsledky aj za súmraku. Vďaka pogumovanému puzdru s krytím IPX4 a odnímateľnej slnečnej clone je ďalekohľad pripravený na použitie za každého počasia. Balenie obsahuje monokulár, puzdro, krytky okuláru i objektívu, handričku z mikrovlákna.
| Priemer šošovky objektívu | 60mm |
|---|---|
| Zväčšenie | 15x - 45x |
| Zorné pole | (1000 m): 36 - 12 m |
| Zaostriteľný | od 14 m |
| Dĺžka | 310 mm |
| Hmotnosť | 625 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |