Skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | P11 | |
|---|---|---|
| Značka: | Petzl |
|
| Sklad: | skladom | |
Pri dotiahnutí kľúčom je možné použiť ako dočasný kotviaci bod
| Hmotnosť | 150g |
|---|---|
| Priemer | ø -10mm |
| Norma | CE EN 362 typ Q |
| Pevnosť pozdĺžna | 25kN |
| Pevnosť priečna | 10kN |
| Svetlosť | 12mm |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |