Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | CWA001 | |
|---|---|---|
| Značka: | Rock Empire |
|
| Sklad: | skladom | |
Nový tlmič pádovej energie Absorber Pro má vylepšené, pevnejšie púzdro a tlmič je všeobecne menší, kompaktnejší a ľahší.
Môže byť použitý spoločne s max. 2 m dlhým lanyardom, podľa noriem EN 354 a EN 355. Môže byť tiež umiestnený medzi kotvou a lanom.
Certifikované na 100 kg (vrátane používateľov a vybavenia)
| Dĺžka | 18 cm |
|---|---|
| Dĺžka po zachytení pádu | 140 cm |
| Norma | EN 355 |
| Hmotnosť | 135 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |