Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 0042-1/2-28-01 | |
|---|---|---|
| Značka: | Stalon |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Stalon VR-Venti je navrhnutý pre samonabíjacie zbrane. Má rovnakú zadnú časť ako model VR, avšak kombinuje ju s odlišnou prednou časťou, ktorá vďaka pokročilej vnútornej technológii eliminuje zadržiavanie plynov, znižuje spätný ráz a výrazne zlepšuje komfort pri streľbe, čo z VR-Venti robí skvelý tlmič pre zbrane typu AR-15. Jeho krátka zadná časť ho predurčuje na použitie so zbraňami vybavenými predpažbím, pričom na montáž je potrebný minimálny presah hlavne 52 mm. Napriek kompaktným rozmerom poskytuje pôsobivý útlm až -28.5 dB.
VR-SERIES
Tlmiče radu VR sú určené pre kalibre .223 až 6.5 mm a sú ideálne pre strelbu na dlhé vzdialenosti. Rad VR pozostáva z dvoch jedinečných modelov Stalon VR a Stalon VR-Venti s rovnakou dĺžkou, no rôznym výkonom a zameraním. Zatiaľ čo Stalon VR je určený pre opakovacie guľovnice VR-Venti je optimalizovaný pre samonabíjacie zbrane. Oba modely sú navrhnuté s teleskopickou konštrukciou a ich spoločným znakom sú vymeniteľné predné časti, čo znamená, že prednú časť možno jednoducho vymeniť a prispôsobiť na iný kaliber či iný typ zbrane. Napríklad: Stalon VR môže byť upravený na VR-Venti iba zmenou prednej časti (sériové číslo je vyryté iba na zadnej časti). Výhodou vymeniteľných predných častí je optimalizácia tlmiča pre rôzne spôsoby lovu a streľby na terč.
PARAMETRE:
| Kaliber | max .223 |
|---|---|
| Závit | 1/2-28 UNEF |
| Over-barrel | áno |
| Max. priemer hlavne | 22.5 mm |
| Útlm hluku | -28.5 dBc (0.223) |
| Priemer | 41.5 mm (38 mm zúžená predná časť) |
| Dĺžka | 191 mm (zasadenie 52 mm / predĺženie hlavne 139 mm) |
| Materiál tela | Eloxovaný vysokokvalitný hliník |
| Materiál - závit | Nerezová oceľ |
| Materiál - prvá prepážka | Nerezová oceľ |
| Materiál - ostatné prepážky | Eloxovaný vysokokvalitný hliník |
| Farba | Matná čierna so zlatým krúžkom v strede |
| Hmotnosť | 237 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| Prevodom na účet | 7.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |