Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 0041-151-02 | |
|---|---|---|
| Značka: | Stalon |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Stalon VR je špecialista na menšie kalibre. Je to mimoriadne kompaktný tlmič, ktorý napriek svojim malým rozmerom dosahuje neuveriteľný útlm až -34 dB, čím sa vyrovná oveľa väčším a ťažším tlmičom. Ponúka výnimočný pomer redukcie hluku k veľkosti, pričom je tenší, ľahší a mimoriadne odolný.
VR-SERIES
Tlmiče radu VR sú určené pre kalibre .223 až 6.5 mm a sú ideálne pre strelbu na dlhé vzdialenosti. Rad VR pozostáva z dvoch jedinečných modelov Stalon VR a Stalon VR-Venti s rovnakou dĺžkou, no rôznym výkonom a zameraním. Zatiaľ čo Stalon VR je určený pre opakovacie guľovnice VR-Venti je optimalizovaný pre samonabíjacie zbrane. Oba modely sú navrhnuté s teleskopickou konštrukciou a ich spoločným znakom sú vymeniteľné predné časti, čo znamená, že prednú časť možno jednoducho vymeniť a prispôsobiť na iný kaliber či iný typ zbrane. Napríklad: Stalon VR môže byť upravený na VR-Venti iba zmenou prednej časti (sériové číslo je vyryté iba na zadnej časti). Výhodou vymeniteľných predných častí je optimalizácia tlmiča pre rôzne spôsoby lovu a streľby na terč.
PARAMETRE:
| Kaliber | max .25 (6.5mm) |
|---|---|
| Závit | 15x1 |
| Over-barrel | áno |
| Max. priemer hlavne | 22.5 mm |
| Útlm hluku | -34 dBc (0.223) |
| Priemer | 41.5 mm (38 mm zúžená predná časť) |
| Dĺžka | 191 mm (zasadenie 52 mm / predĺženie hlavne 139 mm) |
| Materiál tela | Eloxovaný vysokokvalitný hliník |
| Materiál - závit | Nerezová oceľ |
| Materiál - prvá prepážka | Nerezová oceľ |
| Materiál - ostatné prepážky | Eloxovaný vysokokvalitný hliník |
| Farba | Matná čierna so zlatým krúžkom v strede |
| Hmotnosť | 235g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| Prevodom na účet | 7.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |