Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | 0026-5/8-24-05 | |
|---|---|---|
| Značka: | Stalon |
|
| Sklad: | Dodanie 3 - 5 dní | |
Stalon VICTOR L je tlmič s tenkým dizajnom, nízkou hmotnosťou (len 325g) a vo svojej triede neprekonateľným výkonom v pomere k veľkosti (-32.5 dBc). Teleskopický dizajn (over-barrel) zabezpečuje lepšie vyváženie zbrane. Ideálny pre tých, ktorí požadujú tichú, štíhlu a ľahkú zbraň.
SÉRIA VICTOR
Séria VICTOR pozostáva z dvoch jedinečných modelov s rôznou dĺžkou, hmotnosťou a výkonom. Spoločným znakom oboch modelov je ich štíhly dizajn (d= 41mm), nízka hmotnosť a vynikajúca redukcia zvuku v porovnaní s ich veľkosťou. Pevná konštrukcia tlmičov VICTOR neumožnuje zmenu kalibru ani závitu, preto sa nedajú meniť ani kombinovať. Na oplátku poskytujú lepší celkový výkon v pomere k svojej veľkosti. Vo všeobecnosti je séria VICTOR ideálnou voľbou pre menšie a štandardné kalibre ako 6.5 CD, .243 WIN alebo .223 REM.
PARAMETRE:
| Kaliber | max .223 |
|---|---|
| Závit | 5/8-24 |
| Over-barrel | áno |
| Max. priemer hlavne | 22.5 mm |
| Útlm hluku | -32.5 dBc (0.308) |
| Priemer | 41 mm |
| Dĺžka | 258 mm (zasadenie 95 mm / predĺženie hlavne 163 mm) |
| Materiál tela | Eloxovaný vysokokvalitný hliník |
| Materiál - závit | Nerezová oceľ |
| Materiál - prvá prepážka | Nerezová oceľ |
| Materiál - ostatné prepážky | Eloxovaný vysokokvalitný hliník |
| Farba | Matná čierna so zlatým krúžkom v strede |
| Hmotnosť | 325 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| Prevodom na účet | 7.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |