Dodanie 4 - 6 týždňov
Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 31642B | |
|---|---|---|
| Značka: | Max Fuchs |
|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
- Teplotný rozsah: -10°C až +15°C
- 2-vrstvová výplň
- Horný 2-cestný zips so suchým zipsom
- Hlavová časť v tvare kapucne so sťahovacou šnúrkou
- Nastaviteľná oblasť ramien pomocou šnúrky
- Prievanový golier so sťahovacou šnúrkou
- 2 Spodné slučky na vetranie a
- Pripevnenie poťahov na spacie vaky
- Baliaca taška so 4 kompresnými popruhmi a šnúrkou
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Veľkosť balenia | 40 x 25 x 25 cm |
| Rozmer | cca 220 x 70/35 cm |
| Hmotnosť s baliacim vreckom | cca 1,95 kg |
| Materiál | Vonkajší materiál 100% Polyester, Podšívka 100% Polyester, Plnenie 100% Polyester (2 x 225 g/m² duté vlákno) |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |