Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | ZVR005 | |
|---|---|---|
| Sklad: | Dodanie 4 - 6 týždňov | |
Vrhacie lanko z polyetylénu, nenasiakavé, vysoká klzkosť a pevnosť
| Dĺžka | 100m |
|---|---|
| Priemer | 3mm |
| Hmotnosť | 306g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |