Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | Q1SMk12 | |
|---|---|---|
| Značka: | Grand Power |
|
| Sklad: | Na dotaz | |
Q1S prináša obľúbený model Q1 v ešte kompaktnejšom prevedení pre skryté nosenie. Rám Mk12 vo veľkosti P11 pri kompaktnej veľkosti stále ponúka plnohodnotné obojstranné ovládacie prvky s rovnakým rozložením ako pri väčších pištoliach s rámom Mk 12.
Nový, vylepšený model Q1S s rovnou spúšťou, kratším chodom a resetom, ponúka ešte vyššiu spoľahlivosť, vďaka upravenému zápalníku a novej pružine zápalníka.
Samozrejmosťou je hlaveň s rotačným uzamykaním, ktorú poznáte z väčšiny našich pištolí, vďaka čomu sa zbraň, napriek svojim kompaktným rozmerom, správa pri streľbe kultivovane.
Q1S je tá správna voľba pre každého, kto hľadá spoľahlivú zbraň na každodenné skryté nosenie.
| Kaliber | 9x19 Luger |
|---|---|
| Odpor spúšte | 16N |
| Celková dĺžka | 183 mm |
| Výška bez zásobníka | 119 mm |
| Celková šírka | 34 mm / 1.34 inch |
| Dĺžka hlavne | 93 mm |
| Hmotnosť bez zásobníka | 650 g |
| Kapacita zásobníku | 12 rd |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |