Váš nákupný košík je prázdny
Podľa § 14a zákona o strelných zbraniach a strelive
túto položku nie je možné predávať na diaľku.
Nákup môžete uskutočniť iba osobne.
| Kód: | K22S | |
|---|---|---|
| Značka: | Grand Power |
|
| Sklad: | Na dotaz | |
| Prevedenie: |
|---|
K22S je samonabíjacia pištoľ kalibru .22 LR s SA/DA režimom. Zbraň je predovšetkým určená pre tréningovú a rekreačnú streľbu. Jej výhodou je finančne nenáročný kaliber kombinovaný s veľkosťou a ovládacími prvkami identickými s plnohodnotnou zbraňou kalibru 9 mm. Drážkovaná hlaveň zbrane je pevne spojená s oceľovým kontajnerom uloženým v polyamidovom ráme. Nový vylepšený oceľový záver výrazne zvyšuje životnosť zbrane v porovnaní s čímkoľvek, čo trh ponúka v tejto kategórii.
| Kaliber | .22 LR |
|---|---|
| Režim | SA / DA |
| Odpor spúšte | 20-25N / 35-40N |
| Celková dĺžka | 211,5 mm |
| Výška bez zásobníka | 133,5 mm |
| Celková šírka | 36 mm |
| Dĺžka hlavne | 127 mm |
| Kapacita zásobníku | 10 rd |
| Hmotnosť bez zásobníka | 670 g |
Pri objednávke nad 200 € doprava ZADARMO.
| Hotovosť | 0 € |
| Prevodom na účet | 0 € |
| platba na splátky cez Quatro | 0 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
8.3 € |
| platba na splátky cez Quatro | 8.3 € |
|
Dobierka
Platíte pri prevzatí tovaru
|
5.5 € |
| Prevodom na účet | 4.9 € |
| platba na splátky cez Quatro | 5 € |